Clubmapioenschap en 7 Kamp

Op 13 mei werd deelgenomen aan de 7 kamp in Maasniel

Het  A en ook het B zestal kwamen hier uitstekend voor de dag in de 8e kavelronde versloeg het A zestal van St. Hubertus Kessel uiteindelijk het A zestal van Maasniel en werd hiermee winnaar van de 7 kamp.

Het B zestal werd naar kaveling 3e.

 

Op 27 mei werd het clubkampioenschap uitgeschoten en uiteindelijk bleven Roy Wellmans en Annie v/d Winkel over naar een lange kaveling was het  Roy die het clubkampioenschap veroverde omdat Annie miste Agnes Teeuwen werd derde.

 

Alle drie van Harte Proficiat.

Lid worden?

Lid worden? Dat kan!

Als u lid wilt worden van onze vereniging, verzoeken we u vriendelijk contact op te nemen met de desbetreffende persoon.

Ook sponseren?

Het blijft lastig voor een vereniging als Schutterij, Fluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Kessel te blijven bestaan. Daarom zijn we altijd op zoek naar mensen / bedrijven die onze vereniging willen steunen. Denkt u dat wij iets voor elkaar kunnen betekenen, neem dan vrijblijvend contact op met de voorzitter.