Zondag 1 juli is het OLS in Ellikom Belgie omdat wij bij de vlaggen parade aanwezig moeten zijn is het vetrek om 09.00 uur vanaf cafe De Boesjer. Zij die op eigen gelegenheid naar Ellikom gaan moeten uiterlijk om 10.15 uur bij de materiaalwagen staan. Waar deze staat geven we nog bekend aanvang van de vlaggenparade is om 10.45 uur. terureis is als het zestal niet moet kavelen wat we wel op hopen om 20.00 uur. Anders gaat de 1e bus om 19.00 uur terug en de tweede in overleg.

Het nieuws in Limburg

Lid worden?

Lid worden? Dat kan!

Als u lid wilt worden van onze vereniging, verzoeken we u vriendelijk contact op te nemen met de desbetreffende persoon.

Ook sponseren?

Het blijft lastig voor een vereniging als Schutterij, Fluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Kessel te blijven bestaan. Daarom zijn we altijd op zoek naar mensen / bedrijven die onze vereniging willen steunen. Denkt u dat wij iets voor elkaar kunnen betekenen, neem dan vrijblijvend contact op met de voorzitter.