Zondag 26 mei organiseert het broederschap van St.Urbanus uit Belfeld het eerste bondsfeest van de bond Juliana. Het vertrek is om 12.30 vanaf ons clublokaal de Boesjer om 12.30 uur zij die op eigen gelegenheid gaan moeten uiterlijk om 13.15 uur aanwezig zijn op het schuttersterrein aan de bolenbergweg. De inspectie is om 13.30 uur en de optocht vertrekt om 14.00 uur. St. Hubertus heeft nummer 7 in de optocht.

Het nieuws in Limburg

Lid worden?

Lid worden? Dat kan!

Als u lid wilt worden van onze vereniging, verzoeken we u vriendelijk contact op te nemen met de desbetreffende persoon.

Ook sponseren?

Het blijft lastig voor een vereniging als Schutterij, Fluit- en Tamboerkorps St. Hubertus Kessel te blijven bestaan. Daarom zijn we altijd op zoek naar mensen / bedrijven die onze vereniging willen steunen. Denkt u dat wij iets voor elkaar kunnen betekenen, neem dan vrijblijvend contact op met de voorzitter.